Darmowa dostawa od 190,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Instrukcja wymiany

 

Proces zgłaszania zwrotu towaru do wymiany składa się z 6 kroków. Po zalogowaniu się na swoje konto, kliknij w prawym górnym rogu w link "Twoje konto", wyświetli Ci się poniższa strona.

 

Menu Twojego Konta


 

Kliknij w ZWROTY TOWARÓW i po wybraniu zamówienia z listy wybierz towary do zwrotu.

 

Wybierz towary do zwortu


 

Określ zwracaną ilość, dodaj ewentualne uwagi do zwrotu i przejdź dalej. W kolejnym kroku wybierz sposób zwrotu towarów.

 

Wybierz sposób zwortu towarów

 

 

Po określeniu sposobu zwrotu towarów do wymiany wybierz punkt dostarczenia towaru.

 

Wybierz punkt dostarczenia zwrotu


 

Po ustaleniu punktu dostarczenia zwrotu towaru do wymiany przejdź dalej i wybierz "Saldo klienta" jako formę zwrotu należności.

 

Wybierz formę zwortu należności


 

W kolejnym kroku proszę potwierdzić dane, towary do zwrotu oraz sposób zwrotu towarów i formę zwrotu należności. Po sprawdzeniu poprawności danych proszę kliknąć w "Dodaj zgłoszenie zwrotu". Jeżeli zgłoszenie zostało przyjęte na stronie wyświetli się strona z potwierdzeniem jak poniżej.

Przyjęcie zgłoszenie zwrotu


Po kliknięciu w "Wydrukuj zgłoszenie zwrotu" zostanie wydrukowany dokument zwrotu do wymiany wraz z odstąpieniem od umowy. Proszę go podpisać i dołączyć do paczki zwrotnej.


Dokument zwrotu


 

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była wynikiem normalnej eksploatacji. Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki. Zwracany przez klienta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

 

Przesyłkę z towarem do wymiany należy wysłać na adres:

Logic Systems Kacper Kędzierski, ul. Wichrowa 9, 72-006 Mierzyn/span>

 

 


 


pixelpixel