Darmowa dostawa od 190,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gwarancja zwrotu ( masz aż 30 dni )

 

Satysfakcja gwarantowana

 

Na podstawie przepisów prawa zgodnych z art. 22[1] Kodeksu Cywilnego przysługuje Państwu prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie i wysyłając je na nasz adres, w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki... ( więcej szczegółów w regulaminie )

W sklepie mercerie.pl zależy nam na naszych klientach i wydłużamy ten termin do 30 dni. Aby całkowicie ułatwić Państwu proces dokonywania zwrotów, zminimalizować ryzyko pomyłki i ewentualne koszty, wprowadziliśmy w naszym sklepie innowacyjne rozwiązanie. Aby szybko zgłosić chęć odstąpienia od umowy, przygotować dokumenty do wysyłki zwrotu i błyskawicznie zrealizować zwrot skorzystaj z naszego panelu zwrotów. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i w kilku prostych krokach zgłosisz zwrot towaru.

Jeżeli zakup został dokonany bez rejestracji należy aktywować konto tymczasowe, które zostało założone automatycznie podczas składania zamówienia. W tym celu należy udać się na stronę logowania. Później należy kliknąć w link "Nie pamiętam loginu lub hasła" i podać adres email podany podczas składania zamówienia. Po potwierdzeniu na email przyjdzie wiadomość, dzięki której za pomocą jednego kliknięcia będzie można zalogować się do konta z którego zostało złożone zamówienie.


Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki. Zwracany przez klienta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Zakupiony towaru należy zwrócić Pocztą Polską na adres: Mercerie.pl, Skr. Pocztowa 864, ul. Dworcowa 20, 70-952 Szczecin

Towar, którego zwrot nie zostanie uznany (odesłany po wymaganym terminie, uszkodzony w transporcie z powodu nieodpowiedniego opakowania), będzie odesłany na koszt klienta. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Koszty przesyłek w przypadku wymiany towaru wynikającej z błędnej realizacji zamówienia przez mercerie.pl pokrywa sprzedawca. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy

pixelpixel